נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

ישראל אפשטיין מהנדסים בע"מ

ישראל אפשטיין מהנדסים בע"מ
אנדרי סחרוב 9 חיפה
אנדרי סחרוב 9 חיפה
envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

ישראל אפשטיין בוגר לימודי קונסטרוקציה, תחבורה וניהול בנייה בתכנון ובעל ניסיון של למעלה מ-40 שנים בתחום. מוסמך לבוררות הנדסית ומנהל המשרד המלווה את לקוחותיו לאורך כל ביצוע ההליכים, משלב השלד, דרך פיקוח וייעוץ במיטב השלבים וסוגי העבודות ועד לגימור הסופי של המבנה.

 

ישראל אפשטיין מהנדסים בע''מ הוא משרד המעניק מגוון רחב של שירותים הניתנים ללקוחותיו הפרטיים והעסקיים, על ידי מהנדסים מיומנים הבקיאים בכל הרבדים המורכבים. בין היתר, תוכלו לקבל ייעוץ, אישורי בנייה, תכנון הנדסי ובוררות, וליהנות משירות מקצועי ומקיף בתחום. 

 

תחומי התמחות

• פיקוח בנייה – נועד למנוע טעויות בבנייה, מתבצע על ידי מהנדסי בניין בעלי שנות ניסיון רבות בענף המוסמכים לספק פתרונות בהתאם לתקנים. אנשי מקצוע בעלי הוותק והידע הטכני הדרושים יצליחו לגלות טעויות בביצוע לא נכון של הבנייה, בכך ימנעו תאונות ויצילו חיי אדם. 

 

• תוספות בנייה – יחידת דיור על הגג, מרפסת וקומה בבניין מגורים, הן רק חלק מהתוספות שיעלו את שווי הנכס שלכם ויעניקו לכם תחושה נוחה לשהות בו. את ההחלטה על ביצוע הליך הבנייה מקבל מהנדס בניין קונסטרוקטור בעל ניסיון רב, עליו מוטלת האחריות על בטיחות חיי האנשים השוהים בנכס ועוברי האורח. 

 

• בוררות הנדסית – פותרת את הקונפליקטים הנוצרים בין אנשי המקצוע במהלך בניית הפרויקט. הבוררות מבטיחה תהליך בטוח, מונעת מכם להגיע לבית המשפט ומסייעת להגיע לפשרה שתשתלם עבור שני הצדדים באופן האמין והראוי ביותר.

 

• הנדסת קונסטרוקציה – לאחר שמהנדס קונסטרוקטור מקבל את המידע על המבנה הוא יכול ליצור תכנית בנייה רלוונטית. הפנייה יכולה להיעשות לאחר בניית השלד על מנת לבדוק את ביצוע העבודה, כשרוצים לבנות תוספת או כשיש חשד לבעיות כמו סדקים, שקיעת ריצוף ויש צורך בשינוי ותיקון של מבנים קיימים. 

 

 

ישראל אפשטיין וצוות המהנדסים יעמדו לרשותכם לכל שאלה. לקביעת פגישת ייעוץ צרו קשר עם המשרד.