נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

ד"ר אבידב ליברמן

ד"ר אבידב ליברמן
בזלת 35, ראש העין
בזלת 35, ראש העין
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

ד"ר ליברמן אבידב הוא מומחה לאורתופדיה כללית ולכירורגיה של כף היד, בדגש על פגיעות במרפק ועל ניתוחי החלפת מרפק במרפק מלאכותי. הוא מעניק טיפול ומבצע ניתוחים במסגרת עבודתו כרופא בכיר בבית החולים שיבא ובבית החולים אסותא, וכמן כן באופן פרטי במרפאותיו ברמת-גן ובנווה-סביון.

 

ד"ר ליברמן עובד בהסדר עם קופת החולים מכבי שירותי בריאות ועם ביטוח כללית מושלם של קופת-חולים כללית. כמו כן, הוא מספק חוות דעת משפטיות, מעניק ייעוץ משפטי וממונה מטעם בתי משפט בתחום האורתופדיה.

 

תחומי עיסוק

תחומי עיסוקו של ד"ר ליברמן כוללים: פגמים מולדים בילדים, פציעות בגפה העליונה (כולל תיקון עצבים, גידים ושברים), שינויים ארטרוטיים של כף היד (כולל החלפת מפרק שורש כף היד), פלסטיקה של כף היד, גידולים באצבעות ובכף היד, שחיקה בעצמות שורש כף היד, פציעות ספורט, וכמו כן ניתוח, החלפה והשתלה של מפרקים.

 

רקע אקדמי

ד"ר ליברמן השלים את לימודי הרפואה באוניברסיטת בן-גוריון בבאר-שבע. את התמחותו באורתופדיה ביצע בבית החולים שיבא-תל השומר, ובהמשך ביצע שם גם תת-התמחות בכירורגיה של כף היד. בנוסף לכך, השלים שנתיים של התמחות אצל פרופסור Jesse Jupiter (מהמומחים הגדולים בעולם לכירורגיית כף היד) בבית החולים הכללי של מסצ'וסטס, ארצות הברית.

 

בנוסף לעבודתו בבתי החולים ובמרפאותיו הפרטיות, משמש ד"ר ליברמן כיועץ למשרד הביטחון בתחום האורתופדיה וכרופא צלילה מורשה. כמו כן, הוא חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה של היד ובאיגוד הישראלי לאורתופדיה.