נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

רשת מרפאות מזור לכאב

רשת מרפאות מזור לכאב
תיבת דואר 1655, זכרון יעקב
תיבת דואר 1655, זכרון יעקב
envelope

להתייעצות עם מומחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
תחום עיסוק

פרופיל המומחה

רשת "מזור לכאב" הוקמה ביוזמת קבוצת רופאים מומחים העוסקים שנים רבות במכלול הגורמים הרבים לסבל וכאב. עשרות המומחים עברו הכשרות שונות בתחום האבחון והטיפול בכאב במיטב המוסדות הקדמיים המוכרים בארץ. רבים מהם בעלי התמחות כפולה במספר מקצועות רפואיים.

הגישה הכוללנית של המומחים העובדים בגישת "הרפואה השלמה" – גוף, נפש ומשפחה, מאפשרת לטפל בכל סוג של סבל וכאב, גם כאשר קיימת מחלה ברקע כגון סכרת, מחלת עור, פריצת דיסק, אוסטאופורוזיס, פיברומיאלגיה, מיגרנה וכד'.

בבואם לתת חוות דעת משפטית, המומחים מביאים בחשבון את הבעיות הגופניות המשולבות בפגיעות נפשיות. כל פגיעה גופנית מלווה בסבל רגשי, נפשי ומשפחתי. ראיה רב תחומית זו, משקפת בצורה הטובה ביותר את הסבל הכולל המטלטל את החולה ואת משפחתו ומבהירה לנוגעים בדבר לא רק את הנזק הגופני שנגרם, אלא את מכלול הגורמים הפוגעים באיכות חייו של האדם הסובל. אנשים שנפגעו מתאונות, מחלות כרוניות, טראומות נפשיות ופגיעות אחרות, יכולים לקבל ייעוץ וחוות דעת כוללנית מהמומחים לנוכח גופים משפטיים, רפואיים וביטוחיים.

הנסיון שצברו המומחים של מזור לכאב במתן חוות דעת משפטית, מראה הצלחה מרשימה אל מול המוסדות הנדרשים לענין תביעה בעניני נזיקין שבגוף ובנפש.