open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 7 במרץ 2015

            סעיף 14

            התחלתי לעבוד ב 8.1997 בטרם נחקק חוק סעיף 14. ב 6.1998 נחקק החוק הנ"ל ולא הוצע לי לחתום , בתום לב שני הצדדים. לפני מס' חודשים פוטרתי וקיבלתי השלמת פיצויים בהתאם לסכום הנצבר בקופה ע"ח הפיצויים ולא בהתאם לאחוז החסר "במקום" . האם אני יכול לתבוע את 2.3% האחוז החסר למרות שלא חתמתי על סעיף 14?.

            7 במרץ 2015
          • מנהל הפורום עו"ד גל גורודיסקי 8 במרץ 2015

            סעיף 14

            בנסיבות המתוארות, יש לבחון את המקרה לגופו לרבות ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על מנת לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי על יסוד: הפקדות פנסיוניות, הסכמי עבודה אם יש והודעה לעובד אם ניתנה.

            8 במרץ 2015
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form