משקורת חודשית גלובלית - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • דוד

  נשלח ע"ידוד 07:04, 17 ביולי 2015

  שם תוכן הודעה: אם אני מקבל משכורת גלובלית עבור כל חודש 186 שעות +שעות נוספות האם זה חייב להיות עבור 22 יום או מעסיק יכול להחלת שזה עבור 6 ימים בשבוע? אין חוק כזה שמשרה מלאה רק 22 יומ בממוצע בחודש ושער זה שעות או ימים נוספים עד הגבלה ימים בחודש? זה מוזר כי מעסיק יכול להסיק אתך עם אתא עובד גלובלי עד 56 שעות בשבוע. תודה מראש ומחקה לתשוובת

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  08:25, 19 ביולי 2015

  על מנת להשיב על השאלה נדרשים נתונים נוספים ובדיקת המסמכים הרלוונטים, לרבות תלושי שכר. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי פרטני. ככלל, סעיף 5 לחוק הגנת השכר קובע כי עובד שחוק שעות עבודה ומנוחה, חל לגביו ונקבע לו שכר עבודה הכולל תשלום בעד שעות נוספות או גמול עבודה במנוחה השבועית או הכולל דמי חופשה, תמורת חופשה או פדיון חופשה כאמור בחוק חופשה שנתית - רואים את השכר שנקבע כשכר רגיל בלבד, אלא אם נקבע אחרת בהסכם קיבוצי לגבי תשלום בעד שעות נוספות או גמול עבודה במנוחה השבועית וההסכם אושר לענין זה על ידי שר העבודה. כמו כן, יש לשים לב לחריגים בסעיף 30 לחוק שעות עבודה ומנוחה ולראות כי אינך נכלל בהם.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.