פיצויי פיטורין - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • יורם

    נשלח ע"ייורם 21:41, 21 ביולי 2015

    מעביד של עובד במשק בית נפטר העובד עבד 10 שנים . מה זכאות העובד לפיצויים מהיורשים ? מודה לתשובתכם .

    השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

    עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

    07:08, 23 ביולי 2015

    סעיף 5(א) לחוק פיצויי פיטורים קובע כי במקרה שעובד נפטר, המעסיק ישלם לשאיריו של המנוח (להבדיל מיורשיו של המנוח) פיצויי פיטורים כאילו פיטר אותו.

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.