להתקבל למקום עבודה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • קרין

  נשלח ע"יקרין 19:29, 8 בספטמבר 2015

  שלום רב, הגעתי לראיון עבודה אצל הבעלים של החברה, לאחר הראיון הודיעו לי כי התקבלתי וקבעו איתי יום ושעה להתחיל. לאחר שהתפטרתי ממקום עבודה ,הודיעו לי שפתאום זה לא מתאים להם מסיבה שאין לי ניסיון בתחום מסויים. מייותר לציין שבמעמד הראיון הסיבה שהם ציינו אותה הבעלים אמר לי שהיא לא תהווה בעיה וכי אפשר ללמוד זאת . האם הדבר קביל??התפטרתי מעבודה,אני בהריון ,מקצועיות, הסכם בעל"פ???

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  14:14, 9 בספטמבר 2015

  על מנת להשיב על השאלה נדרשים נתונים נוספים. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי פרטני.

  תגובה
 • 07:25, 10 בספטמבר 2015

  שלום רב עו"ד גורודיסקי,
  אלו הפרטים העיקריים שיש.. זימנו אותי לראיון ,הראיון נעשה עם הבעלים,במהלך הראיון יישרנו קו על כל דרישות העבודה. לאחר כמה שעות חזרו אליי ושאלו מתי אני יכולה להתחיל. עניתי שאתפטר מהעבודה ואתחיל מחר קבנו יום ושעה .. לפתע קיבלתי הודעה שזה מבוטל כיון שאין לי ניסיון בתחום מסויים, שעל תחום זה עברתי עם הבעלים ואמר לי במפורש שאין בעיה..
  אני ממש לא מבינה מזה חוסר הרצינות של מקום עבודה לפני שנותנים תשובה ,לפני שהודעתי על התפטרותי והראתי רצינות, במיוחד שאני בהריון וחייבת כרגע עבודה .
  תודה על התייחסותך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.