open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 31 באוקטובר 2015

            סעיף 14 והשלמת פיצויים

            מפעל בתחום המתכת והעיבוד השבבי קיים כבר 4 שנים, לחלק מהעובדים יש קרו פנסיה ותיקה ולחלקם קרן פנסיה חדשה.
            המעסיק מפקיד לפיצויים רק 6% ו- 6% לגמל והעובד מפריש 5.5%.
            מספר שאלות/סיטואציות:
            עובד שפוטר לאחר 3 שנים, האם חייבים לעשות לו השלמה לפי חוק פיצויי פיטורים ולשלם לו בתלוש האחרון את ההשלמה ?
            עובד שפוטר לאחר 3 שנים אבל דווקא לעובד זה הפקידו 8.33% לפיצויים האם גם לו צריך לעשות השלמה אם חסר?

            ומה קורה במידה והעובד התפטר? האם גם אז חייבים השלמה?
            תודה

            31 באוקטובר 2015
          • מנהל הפורום עו"ד גל גורודיסקי 2 בנובמבר 2015

            סעיף 14 והשלמת פיצויים

            על מנת להשיב על השאלה נדרשים נתונים נוספים ובדיקת המסמכים הרלוונטים, לרבות תלושי שכר. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי פרטני.

            2 בנובמבר 2015
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form