אי קבלת משכורת ותלוש בזמן. - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • רן

נשלח ע"ירן 17:21, 7 בפברואר 2016

שלום בתאריך 21.11.15 התחלתי לעבוד במוסך במיפרץ חיפה.בתאריך 10.12.15 כאשר כל העובדים קבלו תלושים רק אני לא. שאלתי את בעל הבית למה זה והוא אמר שהוא ישלם את השכר ביחד עם דצמבר.השבתי שזה לא בסדר ואז אמר לי אם אני רוצה מקדמה למשכורת? השבתי לא תודה והמשכתי לעבוד. בתאריך 21.012.15 פיטר אותי מעסיקי מעבודה וביקש אם אוכל לעשות חיפפה לבחור חדש? השבתי בחיוב. לאחר כ שלושה ימים עזבתי את המקום לאחר חפיפה קצרה.בזמן החפיפה נאמר לי עיי הבחור החדש שהוא מסר הודעה מוקדמת על עזיבת למקום עבודתו הקודם כ 20 יום קודם.רק אז נפל לי האסימון למה כל זה קרה. אני לא מסכים לעבוד כ 10 ימי עבודה בחודש ללא תלוש משכורת!היות ואני מפרנס יחד בבית ואני משלם ביטוח לאומי+מס בריאות מכיסי על חודש נובמבר למרות שעבדתי כחוק!!ומה היה קורה אם נפגעתי בחודש נובמבר בעבודה ופגיעתי מתגלה לי רק עכשיו! לפי דעתי זו עברה חמורה אפילו שהמסיק ישלם לי את כל יתרת הימים בדצמבר בתלוש אחד במקום שתיים!! האם אני צודק? יש טעם לתביעה? תודה. רן.

השב
  • 12:14, 28 בפברואר 2016

בנסיבות המתוארות, יש לבחון את המקרה לגופו לרבות לאור ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על מנת לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי על יסוד: תלושי השכר, הפקדות פנסיוניות, הסכמי עבודה אם יש והודעה לעובד אם ניתנה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.