חוזה עבודה והסכמים בעבודה - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • רועי

  נשלח ע"ירועי 18:27, 2 באפריל 2016

  שלום רב,ברשותי שאלה,אני עובד בחבר'ה תקשורת מוכרת כנציג תמיכה טכנית , בראיון עבודה הוסבר למראיינת שאני בן אדם מוגבל מבחינת בריאותיתי עם מחלת קרהון ,ושאני יכול לעבוד במשמרות מסוימות ,ואושר לי בעל פה אך לא בחוזה,אבל בתחילת קורס עבודה היא רשמה את הדברים בדף נפרד לאחר כמה שבועות החליטו לעשות לי התעללות,ומתכחחשים למה שסוכם מעבר לזה יש לי גם הוכחות שמנהלים שלי רשמו לי בוואטצאפ ובמייילם שהכל בסדר ןמה שסוכם-אושר איזה צד צודק ? אני או הם? אם יש לי אמסכתא {חוץ מחוזה עבודה} אשמח לתשובה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

  עו"ד גל גורודיסקי,מנהל הפורום

  12:00, 3 באפריל 2016

  בנסיבות המתוארות, יש לבחון את המקרה לגופו לרבות לאור ההסדרים וההסכמים החלים על פי הנתונים הספציפיים של המקרה על מנת לקבל החלטה נכונה. מומלץ לפנות לייעוץ משפטי על יסוד: הסכמי עבודה אם יש והודעה לעובד אם ניתנה. ככלל, חוק שיוון הזדמנויות לאנשים עם מגובלויות אוסר הפלית "אדם עם מוגבלות" – שהוא אדם עם לקות פיסית, נפשית או שכלית לרבות קוגניטיבית, קבועה או זמנית, אשר בשלה מוגבל תפקודו באופן מהותי בתחום אחד או יותר מתחומי החיים העיקריים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.