תשלום עבור ימי העדרות - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
 • יעל

  נשלח ע"ייעל 21:24, 2 באפריל 2013

  אריק שלום אני עובדת בעמותה ויש לי שתי בנות, בנות 4 ו-2 במהלך מבצע עמוד ענן נאלצתי להישאר בבית עם בנותיי (בעלי עבד בכל ימי המבצע ). השבוע הודיעו לנו מהנהלת חשבונות שלא נקבל תשלום עבור ימי הלחימה מכיוון שאנחנו עובדים בעמותה... לי זה נראה לא פייר (הם טוענים שהם לא מקבלים תשלום עבור ימי הלחימה ולכן לא ישלמו לנו) אשמח לקבל תשובה

  השב
 • 12:10, 3 באפריל 2013

  לא ציינתי שאני גרה ועובדת באשקלון

  תגובה
 • 11:30, 8 באפריל 2013

  היותך עובדת עמותה אינו אומר כי הינך עובדת בהתנדבות. מעסיקך שוגה ועליו לשלם עבור הימים בהם נבצר ממך להגיע לעבודתך עקב סגירת מוסדות החינוך על ידי הנחייה של פיקוד העורף.

  תגובה
 • 10:35, 10 באפריל 2013

  אריק שלום
  בהמשך לתגובתך מה אנחנו (נשים נוספות במוקד) יכולות לעשות? במשרדי העמותה טוענים שהם לא קיבלו את התקציב וגם לא יקבלו ולכן לא ישלמו לנו

  תגובה
 • 15:39, 10 באפריל 2013

  תביעה לפיצוי בגין עמוד ענן הינה באחריות המעסיק ואכן קיימות ערכאות אשר תפקידן לדאוג לפיצויי. גם אם המעסיק ממתין לשיפוי הוא אינו יכול להלין את שכרך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.