תשלום עבור ימי העדרות - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • יעל

נשלח ע"ייעל 21:24, 2 באפריל 2013

אריק שלום אני עובדת בעמותה ויש לי שתי בנות, בנות 4 ו-2 במהלך מבצע עמוד ענן נאלצתי להישאר בבית עם בנותיי (בעלי עבד בכל ימי המבצע ). השבוע הודיעו לנו מהנהלת חשבונות שלא נקבל תשלום עבור ימי הלחימה מכיוון שאנחנו עובדים בעמותה... לי זה נראה לא פייר (הם טוענים שהם לא מקבלים תשלום עבור ימי הלחימה ולכן לא ישלמו לנו) אשמח לקבל תשובה

השב
  • 12:10, 3 באפריל 2013

לא ציינתי שאני גרה ועובדת באשקלון

תגובה
  • 11:30, 8 באפריל 2013

היותך עובדת עמותה אינו אומר כי הינך עובדת בהתנדבות. מעסיקך שוגה ועליו לשלם עבור הימים בהם נבצר ממך להגיע לעבודתך עקב סגירת מוסדות החינוך על ידי הנחייה של פיקוד העורף.

תגובה
  • 10:35, 10 באפריל 2013

אריק שלום
    בהמשך לתגובתך מה אנחנו (נשים נוספות במוקד) יכולות לעשות? במשרדי העמותה טוענים שהם לא קיבלו את התקציב וגם לא יקבלו ולכן לא ישלמו לנו

תגובה
  • 15:39, 10 באפריל 2013

תביעה לפיצוי בגין עמוד ענן הינה באחריות המעסיק ואכן קיימות ערכאות אשר תפקידן לדאוג לפיצויי. גם אם המעסיק ממתין לשיפוי הוא אינו יכול להלין את שכרך.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.