פיצוי פיטורין עקב מעבר לארה״ב - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • דני

    נשלח ע"ידני 20:21, 14 באפריל 2013

    שלום, אני מתפטר מעבודתי לאחר 7 שנים עקב מעבר לארצות הברית לצורך לימודים האם אני זכאי לפיצויים? בנוסף כיצד מחשבים פיצויי פיטורין לעובד שעתי? תודה על העזרה דני

    השב
  • 13:08, 18 באפריל 2013

    פיצויי פיטורים אינם ניתנים באופן אוטומטי. התפטרות לטובת לימודים, אם בארץ ואם בחו"ל אינה מזכה בפיצויים לפי החוק, אלא אם הינך חתום על סעיף 14 לחוק פיצויי פיטורים, או אם חל עליך הסכם קיבוצי, צו הרחבה, הסכם אישי או נוהג המייטיבים.

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.