איתור בפלאפון+עמוד ענן - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • יערית

נשלח ע"ייערית 08:21, 14 ביוני 2013

שלום רב, 1.לפני מס' חודשים החתימו את העובדים בחברה על מסך שבו מתקינים לנו איתורן בפלאפון, כדי לוודא כניסה ויציאה במקום העבודה, וכמו כן, שאנחנו בסניף ולא מסתובבים בשעות העבודה. האם זה חוקי? 2.מבצע עמוד ענן- בזמן המלחמה, ישבתי חלק מהימים בבית, כיוון שלא היה מי שיהיה עם בני הקטן, בן השנה וחצי, וזאת עפ"י חוק. הורידו לי מהשכר 5 ימי חופשה. לטענת החברה, ברגע שיקבלו אישור מהמדינה על כך ויזכו את שכרי בימי החופשה או בכסף, אך עד היום לא קיבלתי זאת. האם זה תקין שהורידו לי ימי חופשה? ובנוסף, עד היום לא זיכו אותי על החמישה ימים? תודה מראש, יערית

השב
  • 12:49, 19 ביוני 2013

קיים טעם נפגם בהחלטת המעסיק אולם הפסיקה אינה חד משמעית בעניין ויש לבחון את המקרה לפי מכלול הנסיבות.
    באם על פי הקריטריונים שהוגדרו על ידי פיקוד העורף, הינך זכאית לפיצוי, היה על מעסיקך לשלם לך ולתבוע את הפיצוי.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הדר פלד טל

מנהל הפורום: עו"ד הדר פלד טל

עוסקת בתחום דיני עבודה משנת 1997. בעלת משרד עורכי דין בתחום משפט העבודה העוסק בייצוג עובדים ומעסיקים
למידע נוסף

077-4013411 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.