פיצויי פיטורים - פורום דיני עבודה

שאלה חדשה
  • ע.ו

נשלח ע"יע.ו 20:40, 6 בינואר 2014

שלום אני עובד במשרה מלאה, כמו כן אני עובד בעבודה נוספת על בסיס שעתי (בערך 50 שעות לחודש). היום הודיעו לי שמפסיקים את עבודתי בעבודה הנוספת טלפונית ללא מכתב ומיידית ללא ציון הסיבה. ואפילו דרך עמית לעבודה ולא דרך המעביד עצמו. אני עובד שנה וחצי בעבודה הנוספת , השאלה האם אני זכאי לפיצויים? המעביד לא הפריש לי דמי פנסיה .(אני מקבל בעבודה הראשונה) יש לי 12 ימי חופש שלא נוצלו האם אפשר לפדות אותם? תודה

השב
  • 15:39, 8 בינואר 2014

מעסיקך בעבודה הנוספת פםעל באופן פסול. היה עליו לקיים שימוע, ולהודיע לך בכתב לאחר השימוע על ההחלטה לפטר, כמו כן עליו לתת לך הודעה מוקדמת כחוק, כמו גם, פיצויי פיטורים, פדיון ימי חופשה ודמי הבראה בהתאם להיקף המשרה. כמו כן היה עליו לשלם גם את רכיב הפנסיה.
    073-2505373

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גל גורודיסקי

מנהל הפורום: עו"ד גל גורודיסקי

עורך דין ונוטריון, שותף מייסד - גורודיסקי ושות' - עורכי דין ונוטריונים. בעל תואר ראשון במשפטים וכלכ
למידע נוסף

053-9374943 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי הסכם עבודה? התפטרות? פיצויים? בפורום זה, נענה על שאלותיכם בנושאי זכויות העובד, זכויות נשים יחסי עובד-מעביד, בית דין לעבודה, מהם דמי הבראה ומחלה,  דילמות לגבי מעבר בין משרות וזכויותיכם, חישוב פיצויי פיטורין, סוגיות לגבי חוזי עבודה וזכויות נוספות.