זכויות - פורום זכויות יוצרים וקניין רוחני

שאלה חדשה
  • הילה

נשלח ע"יהילה 11:04, 27 באוגוסט 2015

שלום נבנה לי אתר אינטרנט חנות וירטואלית שהבונה בנה מתבנית חינמית שאפשר להוריד מאחד האתרים. אצל כל האתרים למטה כתוב כל הזכויות שמורות ל........ ויש את הסמל C ליד ואת השנה. אצלי באתר כתוב : פיתוח אתרים..............(את שם החברה שממנה הורדה התבנית החינמית) ושורה מתחת ...........................(שם העסק שלי)C ואת השנה. האם זה בסדר שלא רשום כל הזכויות שמורות ל...............שם העסק שלי ומספיק שם העסק שלי וC. כששאלתי את בונה האתרים הוא אמר שאם אני ירכוש מהם תבנית כל הזכויות יהיו שמורות לי אבל התבנית חינמית אז אני לא מבינה?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

עו"ד מיכל לוצאטו,מנהל הפורום

12:14, 4 בספטמבר 2015

הילה שלום,

הסימן הבינלאומי © הוא למעשה קיצור של המילה "Copyrights" – "זכויות יוצרים", סימן זה מורה כי "כל הזכויות שמורות" ומטרתו להזהיר אחרים כי מדובר באתר כולל זכויות יוצרים, לכן לעניין ההגנה לה את זכאית תחת דיני זכויות יוצרים, אין זה משנה אם רשום "כל הזכויות שמורות ל - שם בית העסק " או "© - שם בית העסק", המשמעות זהה.

בברכה,

* האמור באתר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא.

עו"ד מיכל לוצאטו

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

המצאת המצאה, חיברת יצירה, השקת מוצר או אתר אינטרנט מכובד. הזכות שלך, כמו גם המוניטין על כף המאזניים ועל כולם יש לשקול ולהגן. זכויות יוצרים, סימני מסחר, פטנטים, עוולה מסחרית, מדגמים, גניבת עין ועוד יהיו בין הנושאים בפורום זה.