זכויות יוצרים - פורום זכויות יוצרים וקניין רוחני

שאלה חדשה
  • שולי

    נשלח ע"ישולי 22:24, 15 במרץ 2012

    שלום, אני רוצה להעלות אתר ובו פתרונות לתרגילים שיש בספרים - (ספרים שמכילים רק את השאלה, בלי תשובה). אז המקרה מתחלק ל2: 1. מצב שבו אני פותר את כל התרגילים ומעלה לאתר את השאלה עצמה יחד עם הפתרון - האם זה הפרת זכויות? (הרי התרגיל לקוח מספר התרגילים המקורי). 2. מצב בו אני מעלה רק פתרונות - ללא השאלה המקורית - האם זה כן בסדר?

    השב
  • 15:13, 19 במרץ 2012

    שולי שלום,

    ככלל סעיף 5 לחוק זכויות יוצרים קובע כי נתונים או מושג מתמטי לא זכאים לה גנה. יחד עם זאת, יש רגלים לטענה כי תרגיל מסובך במיוחד הוא יצירה שכן אין הוא נתונים כשלעצמם ולכן, הייתי ממליץ לך לפנות לעורך דין המתמחה בתחום לקבלת חוות דעת משפטית באשר למה מותר ומה אסור על מנת שלא תמצאי עצמך עומדת כנגד תביעה בגין הפרת זכויות יוצרים

    תגובה
  • 10:49, 20 במרץ 2012

    תודה רבה

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכל לוצאטו

מנהל הפורום: עו"ד מיכל לוצאטו

בעלת תואר בוגר במשפטים LL.B ותואר בוגר במנהל עסקים B.A, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2010, בהצטיינות יתר
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

המצאת המצאה, חיברת יצירה, השקת מוצר או אתר אינטרנט מכובד. הזכות שלך, כמו גם המוניטין על כף המאזניים ועל כולם יש לשקול ולהגן. זכויות יוצרים, סימני מסחר, פטנטים, עוולה מסחרית, מדגמים, גניבת עין ועוד יהיו בין הנושאים בפורום זה.

גולשים יקרים! הפורום בעבודת תחזוקה - נשוב לתת מענה בימים הקרובים