• אלכס

  נשלח ע"יאלכס 23:35, 28 בינואר 2015

  שלום . בתאונות עבודה קבע לי הביטוח לאומי 19 נכות צמיתה והעורך דין שלי אמר לא לערער כי התביעה נבלעת האם מה שהוא עשה חכם או לא ומה השלכות הדבר

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  10:47, 29 בינואר 2015

  כדי להשיב על השאלה אצטרך להניח כמה נתונים - 1. בתיק המתנהל בביהמ"ש קיימת קביעה של מומחה/מומחים של נכות בערך 19%. 2. התביעה היא נגד מעביד. 3. הגיל של התובע לא יותר מ-45 שנה. 4. השכר של התובע הוא שכר ממוצע פחות או יותר.
  בהנחה שכל התנאים האלו מתקיימים, משמעות ההצעה של עורך הדין שלך היא שתקבל מהביטוח הלאומי מענק חד פעמי (שווי המענק הוא פונקציה של גובה השכר שדווח לביטוח הלאומי), ואת ייתרת הפיצוי תקבל מחברת הביטוח בתשלום אחד (להבדיל מתשלום גמלאות חודשי של הביטוח הלאומי). אם מבחינתך עדיף לקבל את הכסף כמה שיותר מהר (להבדיל מקצבה חודשית), הרי שעצת עורך הדין מתאימה לך. בכל מקרה, יש עוד הרבה פרמטרים שיכולים להשפיע על ההחלטה האם להגיש ערר למל"ל או לא, ויש להניח שעורך הדין שלך מודע אליהם ולקח אותם בחשבון.

  תגובה
 • 11:25, 29 בינואר 2015

  גיל התובע 53 . שכר התובע הוא 6000 שח האם כדאי לערער או לא כדאי האם החלטת העורך דין חכמה ??

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  12:53, 29 בינואר 2015

  אינני יכול לתת ייעוץ משפטי, בתיק שאינני מכיר, ואינני מתיימר לעשות כן. באופן עקרוני, החלטת עורך הדין נראית סבירה.

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.