• אילן

  נשלח ע"יאילן 09:23, 8 ביוני 2014

  לום רב בהחלטה כתוב שהתיק יבוא לעיוני בתאריך מחר 5 ליוני זה לאחר שהצד השני הגיש את חוות דעתו : 1) איך אני יכול לדעת כמה שהצד השני קבע לי אחוזים ? 2) מה השלב הבא הצפוי ??

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  09:30, 8 ביוני 2014

  אם הצד השני הגיש חוות דעת מטעמו לביהמ"ש, המסמך יופיע במערכת הממוחשבת של ביהמ"ש - עורך הדין שלך יכול להיכנס למערכת הנ"ל ולראות את חוות הדעת (הצד השני גם אמור לשלוח את חוות הדעת אל עורך הדין שלך).
  השלב הבא הצפוי תלוי בפער בין חוות דעת מומחי הצדדים - על פי רוב, אם יש פער לא גדול (נניח 5%), מסכימים הצדדים על מיצוע הנכות, ומגישים לביהמ"ש תחשיבי נזק בהם כל צד טוען את טענותיו על בסיס הנכות הרפואית הממוצעת. אם הפער בין חוות דעת מומחי הצדדים הוא גדול, ביהמ"ש ממנה על פי רוב מומחה שלישי, מטעם ביהמ"ש, אשר קביעתו מכריעה הלכה למעשה בין חוות דעת מומחי הצדדים.

  תגובה
 • 16:59, 8 ביוני 2014

  אני נכנסתי למערכת נט משפט אבל אין החלטות חדשות האם זה סביר למרות כתוב התי'ק יבוא לעיוני ב 5 לחודש

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד עידו אמגור

  עו"ד עידו אמגור,מנהל הפורום

  17:56, 8 ביוני 2014

  אני מניח שאין לך "כרטיס חכם" שמאפשר גישה לתוך פרטי התיק במערכת נט המשפט, אלא נכנסת רק כ"אורח" למערכת.
  הרבה פעמים יש החלטה בתיק אבל רק מי שנכנס למערכת באמצעות "כרטיס חכם" יכול לראות אותה - עורך הדין שלך במקרה זה.
  גם אם אין החלטה, זה סביר - השופט יכול להסתכל על התיק ולהחזיר אותו למקום עד שהצדדים יעדכנו אותו מה התחדש.

  תגובה

הפורום עוסק בזכויות לפיצויים עבור נכויות ופציעות קשות כגון שיתוקים, קטיעות, עיוורון, חירשות, הגבלות גופניות קשות, פגיעות פנימיות קשות, ונכויות נפשיות קשות שנגרמו כתוצאה מתאונות מכל הסוגים (תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אחרות, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ועוד), לרבות כל הזכויות האחרות הנובעות מאירועים אלה כגון ביטוח לאומי (נכות כללית, נכות בעבודה, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, התאמת דיור), פוליסות אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות מקרנות פנסיה/ חברות ביטוח.