open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 6 בדצמבר 2018

            מנוי תפקידים בעמותות

            האם חבר ועד מנהל בעמותה "קטנה" יכול להיות גם היועץ המשפטי שלה?

            6 בדצמבר 2018
          • מנהל הפורום עו"ד מרדכי שחם 6 בדצמבר 2018

            שלום רב!
            נושא "עמותות" חורג מתחומו של פורום זה, העוסק ב"אגודות שיתופיות".
            עם זאת יצויין, כי סעיף 33 של"חוק העמותות" פוסל לכהונה בהנהלה כל מי שמקבל שירותים בשכר מהעמותה, למעט שכר בעבור הניהול. גם אם היועץ המשפטי כאן תורם ייעוץ ללא שכר, יש קושי בסיסי עקרוני בייעוץ משפטי לעמותה ע"י מי שנמנה על הנהלתה, באשר הייעוץ חייב להיות מקצועי-אובייקטיבי, ולעתים – בניגוד לעמדות או להחלטות של ההנהלה.

            6 בדצמבר 2018
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form