לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
מור

חשד לעבירה של עו"ד

שלום, הייתי אצל עו"ד בפגישת ייעוץ לגבי פניה שקיבלתי מההוצאה לפועל לגבי כינוס נכסים של נכס משותף. הייתי אצל עו"ד מסוים שילמתי לו עבור מתן הייעוץ בלבד ולאחר מכן שוחחו טלפונית מספר פעמים לגבי נוסח/טיוטת חוזה להתקשרות שלי אתו. בסופו של דבר לא לקחתי את העו"ד הנ"ל לייצוג עבורי ופניתי ללשכת ההוצאה לפועל כדי לבדוק את זכויותיי ואף הגשתי בקשה לעיכוב הליכים. כעת, קיבלתי מכתב מעוה"ד של הצד השני (שהגיש את הבקשה בהוצאה לפועל, להלן הזוכה).עוה"ד של הזוכה מציין במכתבו כי לא מקבל את הבקשה לעיכוב הליכים וכי כבר לפני חודשיים פניתי לאותו עורך דין ואף ציין בפירוט מדוקדק מה שהיה בשיחות עמו. העניין הוא שאני הגעתי לפגישת ייעוץ בלבד ולאחר מכן היה דין ודברים קצר לגבי טיוטת /חוזה התקשרות אתו. האם מותר לאותו עורך דין למסור מידע לעורך דין של הצד השני? גם אם החלטתי לעשות שימוש בשירותיו או לא? חשוב לציין, כי באותה פגישת ייעוץ ציינתי בפני עורך הדין את שמו של עורך הדין של הצד השני ואף שאלתי אותו אם יוכל לנסות ולדבר עם הצד השני ולהגיע לפשרה , אך אז ציין בפני כי עליי לחתום על ייפוי כח לשם כך, אחרת יאבד את רישיונו. האם פעולה זו של עוה"ד תקינה?

גיא סגלוביץ', עו"ד

שלום, הפניה אינה מתאימה לפורם זה. בברכה, גיא

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום כינוס נכסים