לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
יעקב

האם זה מקובל להעתיק חוות דעת ?

שלום,פרופ קוטלר , הייתי אצלך לפני 3 שנים ורשמת לי חוות דעת כמומחה מטעם בית משפט בתביעת נזיקין מול מעביד, בשנה האחרונה חלה החמרה במצבי ובכוונתי להגיש תביעה לנכות כללית ,פניתי לפסיכיאטר שהתיימר להיות מומחה בכל הקשור לביטוח לאומי ואף טען שהיה בעברו אחראי בועדות, בבדיקה הוא הוא הבטיח חוות דעת מפורטת ומנומקת וביקש את כל החומר הרפואי,הבאתי לו את כל החומר הרפואי כולל חוות הדעת שלך ,,וטען שמדובר בהרבה עבודה וגבה ממני הרבה כסף ,בפועל קיבלתי ממנו חוות דעת שלמעשה הוא העתיק אותה ותימצת אותה מחוות הדעת שלך מלפני שנתיים עם אותם קביעת אחוזי נכות , שאם הייתי יודע שזה מה שהווא מתכוון לעשות לא הייתי פונה אליו לכתיבת חוות הדעת ו משלם לו הרבה כסף , יש לציין שבבדיקה כשקרא את חוות הדעת שלך הוא טען שלפי דעתו הואמאבחן שמגיע לי יותר אחוזי נכות ממה שנקבע בחוות דעת שלך מלפני שנתיים , ובפועל הוא הציג מצג שווא והביא ליחוות דעת מועתקת ,פניתי אליומספר פעמים אך הוא לא מוכן להתייחס,מנתק לי טלפונים ולא העביר לי שום הבהרות לגבי חוות הדעת ששילמתי לו במיטב כספי , האם זה מקובל להעתיק חוות דעת מרופא אחר בבדיקה שבוצעה מלפני שנתיים ?האם ניתן לתבוע אותו או להתלונן נגדו במקרה של חוות דעת מועתקת ?

item.Author מנהל הפורום פרופ' משה קוטלר

ממליץ שתתייעץ עם עוד הבקי בתחום של חוות דעת רפואיות

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום חוות דעת פסיכיאטרית