חוות דעת משפטית - פורום חוות דעת פסיכיאטרית

שאלה חדשה
 • יאיר

  נשלח ע"ייאיר 20:33, 9 ביוני 2015

  חוות דעת משפטית בתחילת 2012 נוצר קרע בני לגרושתי היום שבעקבותיו הגענו לגישור לגירושין .בעקבות אותו קרע ונסיבותיו נקלעתי למצוקה נפשית קשה מאוד ועקב מצבי זה ולחצים נוספים נאלצתי לקבל מגשרת שהביאה גרושתי ,ובעקבות כך גם נוצר הסכם מוטה תוך ניצול מצבי ולמעשה והטעייתי ולמעשה גם העלמת מידע על זכויותיי .כיום נכנסנו לתהליך גישור נוסף שבו אני מנסה לתקן הסכם שקיבל פסק דין ולצורך תיקון זה אני רוצה לבדוק אפשרות לקבלת חוות דעת רלוונטית לתקופה זו ,גם בהסתמך על כך שהייתי בטיפול מאז תחילת המקרה אצל פסיכולוג וגם קיבלתי תרופות נוגדי דיכאון שעד היום אני לוקח. אשמח לקבל תשובה למייל אך בבקשה בלי פרסומים ,(לכן הסרתי את הסימן v ) תודה רבה. יאיר

  השב
 • מנהל הפורום:פרופ' משה קוטלר

  פרופ מ.קוטלר,מנהל הפורום

  13:00, 15 ביוני 2015

  צור עמי קשר טלפוני באם הדיסקרטיות קריטית עבורך

  תגובה

אנשים רבים נזקקים לחוות דעת פסיכיאטריות בתהליכים רפואיים ומשפטים, לדוגמא: אדם הפונה בתביעה להכרה בנכות נפשית לבטוח הלאומי רצוי שיביא עמו חו"ד פסיכיאטרית "עשויה כהלכה", במידה וחו"ד אינה בנויה וערוכה כראוי, הפונה יכול להידחות ע"י הביטוח הלאומי. אותו כלל מתייחס לתביעות להכרה בנכות עקב שרות צבאי או בתביעות נזיקין למיניהן.
הפורום יעסוק בנושא חו"ד פסיכיאטריות למיניהן וינפק לפונים תשובות באשר לטיב, למחירים מקובלים, לנקודות שיש להדגיש, תהליכי ערר וכדומה.