ערר על ועדה עליונה - פורום חוות דעת פסיכיאטרית

שאלה חדשה
 • קובי

  נשלח ע"יקובי 21:20, 22 ביולי 2015

  פרופ קוטלר שלום אני נכה פעולות איבה מוכר בביטוח הלאומי אחרי שתי ערכאות ראשונה ועליונה 10% צמיתה, אני כיום לפני ערעור לבית דין אזורי לעבודה אני סובל מחוסר שינה, סיוטים פלשבקים חוזרים ונשנים על אירוע טראומטי שעברתי לפני כתשע שנים, אירוע שהשפיע עליי מאוד מאוד, אני נאלץ ליטול תרופות נגד דיכאון וחרדה, והמצב לא משתפר, הועדה העליונה והראשונה התעלמו שתיהן מקיום הצורך בטיפול תרופתי.. ולא נימקה זאת אפילו, האם לדעתך יש צורך בחוות דעת פסיכאטרית של מומחה למצבי הנפשי לערר בבית המשפט, כיוון שידוע לי שהערר הוא בשאלת חוק בלבד ואם כן מהם העלויות של חוות דעת כאלה?

  השב
 • מנהל הפורום:פרופ' משה קוטלר

  פרופ מ.קוטלר,מנהל הפורום

  06:25, 23 ביולי 2015

  ספור מורכב.מומלץ שתפני ליעוץ משפטי לגורם הבקי ומנוסה בתחום פצוי לנפגעי טרור ואיבה

  תגובה

אנשים רבים נזקקים לחוות דעת פסיכיאטריות בתהליכים רפואיים ומשפטים, לדוגמא: אדם הפונה בתביעה להכרה בנכות נפשית לבטוח הלאומי רצוי שיביא עמו חו"ד פסיכיאטרית "עשויה כהלכה", במידה וחו"ד אינה בנויה וערוכה כראוי, הפונה יכול להידחות ע"י הביטוח הלאומי. אותו כלל מתייחס לתביעות להכרה בנכות עקב שרות צבאי או בתביעות נזיקין למיניהן.
הפורום יעסוק בנושא חו"ד פסיכיאטריות למיניהן וינפק לפונים תשובות באשר לטיב, למחירים מקובלים, לנקודות שיש להדגיש, תהליכי ערר וכדומה.