אזרחות גרמנית. - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • יהודה

  נשלח ע"ייהודה 21:13, 23 באוגוסט 2013

  שלום, נולדתי בגרמניה בשנת 47 במסגרת נשואין לאם פולניה ואב רוסי. הורי נפטרו מזה 10 שנים ואיני יודע אם היתה להם אזרחות גרמנית, ב48 עלינו לארץ . ישנה אפשרות לברר אם היתה להם אזרחות ובמידה, והיתה להם אזרחות האם גם אני וילדיי זכאים לאזרחות?

  השב
 • 13:27, 26 באוגוסט 2013

  לאור העובדות שאתה מציג, תוכל, לדעתי, לחסוך את עלויות הבדיקה. סיכוייך לקבל דרכון גרמני קלושים. לפרטים נוספים, אני מפנה אותך לאתר האינטרנט שלי.
  ד"ר יובל חן, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.