חידוש דרכון גרמני - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • אלון

  נשלח ע"יאלון 14:32, 6 בספטמבר 2013

  שלום רב, ברשותי אזרחיות גרמנית מזה כ- 10 שנים ודרכון גרמני אשר בימים אלו עומד לפוג תוקף. בשנים האחרונות אני משרת בקבע בתפקיד עורפי. האם יש מניעה לחידוש הרכון הגרמני? תודה, אלון

  השב
 • 09:50, 10 בספטמבר 2013

  ברגע שתבקש לחדש את הדרכון, יבקשו ממך אישור שלטונות צה"ל. לאחר מכן ישללו לך את הדרכון. יחד עם זאת, זה לא סוף הסיפור. עד עתה הצלחנו להשיב לכל לקוחותינו ששירתו בקבע את הדרכון בגרמני. בניגוד להליך בו קיבלת דרכון גרמני, כאן יש לשכנע את הרשויות בגרמניה. ירצו יתנו, לא ירצו לא יתנו. ההחלטה נתונה לשיקול דעתם.

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.