סבתא אזרחית גרמניה - בדיקת זכאות - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • ראול

  נשלח ע"יראול 20:05, 15 בספטמבר 2013

  שלום ד"ר! סבתי היתה אזרחית גרמניה (המבורג). נולדה בשנת 1922 ועזבה באפריל 1938. יש בידי את כל המסמכים המתאימים. האם יש מניעה לקבלת דרכון גרמני? בתודה מראש

  השב
 • 08:39, 22 בספטמבר 2013

  יש מספר סוגיות לבחון, כגון מתי ואיפה התחתנה, מתי נולד בנה/בתה מהם אתה שואב את העילה לקבל אזרחות גרמנית.
  טיפלנו עד עתה בהצלחה בכ 2,000 בקשות לערך לקבלת דרכון גרמני. החלק החשוב הוא לבחון לפני הגשת הבקשה לגרמניה את הסיכויים לקבלת דרכון גרמני. הכי פשוט שתיצור עימי קשר טלפוני. אתשאל אותך על מנת לבחון את סיכוייך.
  ד"ר יובל חן, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.