בדיקת זכאות לאזרחות/ דרכון גרמני - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • מיטל

  נשלח ע"ימיטל 11:35, 22 בספטמבר 2013

  אנחנו מספר אחים שרוצים להוציא אזרחות גרמנית. 4 הסבים והסבתות שלנו (ז"ל) מגרמניה, ואני כמעט בטוחה שלפחות שניים מהם היו בעלי אזרחות גרמנית. אבא הוא שוטר בישראל. האם יש סיכוי להוציא אזרחות, כאשר מדלגים על הורינו? *במידה ויש כזו אפשרות, מה התהליך דורש וכמה זמן הוא אורך? תודה

  השב
 • 18:24, 22 בספטמבר 2013

  טיפלנו עד עתה בהצלחה בכ 2,000 בקשות לערך לקבלת דרכון גרמני. לפרטים אני מפנה לאתר שלנו. לפני שכלל נכנסים לעובי הקורה, יש לבדוק את הסיכויים שלכם. לצורך כך, עדיף יהיה שתשלחו לי מייל נפרד ולא דרך הפורום. אתם תקבלו ממני שאלון, אשר מטרתו לבחון את סיכוייכם. הבדיקה היא ללא תמורה. ניתן כמובן ל"דלג" על דור או יותר בבקשת האזרחות הגרמנית.

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.