אזרחות גרמנית - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • חיים כ.

  נשלח ע"יחיים כ. 12:51, 27 בינואר 2014

  נולדתי בגרמניה בעיר קסל (יש ברשותי תעודת לידה) בהיות הורי בגרמניה אחרי מלחמת העולם ה-2 , האם יש בסיס כל שהוא להיות מוכר ע"י השלטונות לקבלת אזרחות. תודה

  השב
 • 18:18, 27 בינואר 2014

  מקום הלידה אינו רלוונטי. אם נולדת לפני אפריל 1953 ואביך היה גרמני, יש לך סיכוי טוב לקבל דרכון גרמני. אם אמך נולדה לאב גרמני ואתה נולדת אחרי אפריל 1953, גם בנסיבות הללו יהיה לך סיכוי טוב לקבל דרכון גרמני. לפרטים נוספים אני מפנה אותך לאתר האינטרנט שלנו.

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.