דודה עם דרכון גרמני - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • אלה

  נשלח ע"יאלה 21:34, 18 בפברואר 2014

  לדודה שלי ובני דודים שלי יש אזרחות גרמנית (שנובעת מסבי וסבתי ז"ל שנולדו בגרמניה) האם אני יכולה לקבל אזרחות בצורה מזורזת כלשהי? (שנת הלידה של הדודה 1948 ושל אימי 1946)

  השב
 • 10:59, 19 בפברואר 2014

  מניסיון של בערך 2,000 בקשות לדרכון גרמני שטיפלנו בהם בהצלחה, נראה שסיכוייך טובים. יחד עם זאת, עדיף שתשלחי לי מייל לא דרך הפורום. תקבלי מאיתנו שאלון קצר שנועד לבדוק את הסיכוי. הבדיקה היא ללא תמורה.

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.