דרכון גרמני - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • רן

  נשלח ע"ירן 16:54, 1 באפריל 2014

  שלום, ראשית, האם הטלפון הנ"ל הוא הנכון? אין מענה בטלפון המפורסם. שנית, רציתי, בבקשה, לשאול: אבי הוא יליד הארץ - 08.1954. סבתי היא ילידת גרמניה. ברשותינו הדרכון הישראלי (בוא מצוין כי הנ"ל נולדה בגרמניה בשנות ה30). האם על פי הנתונים היבשים הנ"ל, אבי וילדיו זכאים לדרכון גרמני? תודה מראש

  השב
 • 09:49, 2 באפריל 2014

  הטלפון שלנו מפורסם באתר. ייתכן ולא היינו זמינים לאור זרם טלפונים בלתי פוסק. מהנתונים שהצגת לא ניתן לדעת, אם צאצאי הסבתא זכאים לדרכון גרמני, מאחר ומקום לידה או קבלת רנטות ושילומים אינם מקנים ולא מלמדים על אזרחות גרמנית. לפרטים נוספים, ניתן לפנות לאתר שלנו.

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.