אישור על כניסה לקבע - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • שרי

  נשלח ע"ישרי 11:26, 28 בספטמבר 2014

  שלום, קיבלתי אישור על כניסתי לקבע אבל עבר הרבה זמן מאז ואני לא מוצאת אותו. אני רוצה להוציא דרכון ואני צריכה להביא את האישור הזה. מה אפשר לעשות? תודה.

  השב
 • 15:29, 28 בספטמבר 2014

  מצטער, אבל לא הבנתי. האם יש לך דרכון גרמני ושירתת בקבע? האם קיבלת אישור מגרמניה לשרת בקבע, בעת שהחזקת בדרכון גרמני?

  תגובה
 • 08:21, 29 בספטמבר 2014

  לא היה לי דרכון גרמני, אבל היתה לי אזרחות גרמנית. אני רוצה כעת להוציא דרכון והבנתי שאחד המסמכים שאני צריכה להביא הוא האישור כניסה לקבע משלטונות גרמניה אותו קיבלתי בדואר אך המסמך אבד.

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.