דרכון גרמני של סבי ז"ל מ1933 - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • משה יצחקי

  נשלח ע"ימשה יצחקי 21:10, 11 באוקטובר 2014

  שלום, סבי ז"ל עלה לארץ מגרמניה ב1934 , אימי(ביתו)ז"ל נולדה בארץ , הוא נפטר, אימי היתה אזרחית ישראלית ולא בעלת דרכון גרמני,הדרכון הגרמני של סבי ז"ל נמצא ברשותי,ברצוני לברר אודות סיכויי להוצאת דרכון גרמני,מהם התהליכים? בכוון שאני צאצא יחידי(אימי היתה בת יחידה ואני בן יחיד ארצה גם לברר ולנסות לאתר רכוש שלו מאז. תודה משה

  השב
 • 11:55, 12 באוקטובר 2014

  שלום, מניסיון של טיפול מוצלח באלפי בקשות לקבל דרכון גרמני, נראה שסיכוייך טובים. תוכל לפנות אלינו במייל פרטי או בטלפון, כדי לברר את סיכוייך. לפרטים נוספים אתה מופנה לאתר שלנו www.henadvoc.com

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.