סבתי נולדה בגרמניה יש לה תעודת זהות גרמנית - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • עמית

  נשלח ע"יעמית 21:39, 21 באוקטובר 2014

  שלום סבתי נולדה בגרמניה ב1920 יש לה תעודה לידה היא והוריה היו אזרחית גרמנים היא עלתה ארצה לאחר עליית הנאצים בסביבות 1937 סבי גם עלה מגרמניה אך לא היה אזרח גרמני אלא פולני האם אני יכול לקבל אזרחות?

  השב
 • 10:44, 23 באוקטובר 2014

  חסרים לי נתונים, כדי לקבל תמונה שלנה ולבחון את הסיכויים. עליך לבדוק, מתי סבתך התחתנה ומתי נולדו ילדיה. תוכלי לפנות אלינו במייל פרטי, כדי לקבל שאלון שנועד לבדוק את הסיכויים www.henadvoc.com

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.