אזרחות גרמנית- כמה בעיות.. - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • הילה

  נשלח ע"יהילה 10:34, 28 באוקטובר 2014

  שלום, מאוד מעוניינת להוציא דרכון אירופאי אך ישנם כמה מכשולים: 1. סבא שלי נולד בדנציג יחד עם זאת אין ברשותי תעודת לידה או מסמך אחר שמאשר זאת. האם קיימת דרך אחרת(בשגרירות?) לאשר את מקום לידתו? האם האזרחות נחשבת גרמנית? 2. במידה ואמצא את ת.הלידה שלו, האם אבא שלי יוכל להוציא אזרחות ? האם אני כנכדתו אוכל להוציא אזרחות? תודה..

  השב
 • 09:05, 30 באוקטובר 2014

  סיכוי קלוש לקבלת דרכון לצאצא ליוצא דנציג

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.