דרכון גרמני לנכד של יוצא גרמניה - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • יאיר

  נשלח ע"ייאיר 21:46, 29 באוקטובר 2014

  שלום רב. סבי ז"ל היה יקה. בנו, דוד שלי קיבל דרכון גרמני על בסיס המסמכים הנמצאים אצלי. בתו, אמא שלי, נפטרה ללא הוצאת דרכון גרמני. ברצוני לקבל דרכון גרמני. אני מבין שעלי להביא תעודת לידה שלי ומניח שאצטרך גם מסמך המעיד שאמי היא בתו של סבא שלי. שאלתי היא איזה מסמך עלי להביא והיכן אני יכול להוציא אותו? האם יש מסמכים נוספים שעלי להביא? ובעצם, האם נכון שבאופן עקרוני אני זכאי לקבלת דרכון גרמני? תודה

  השב
 • 09:09, 30 באוקטובר 2014

  מניסיון בטיפול מוצלח בהוצאת מעל 2,000 דרכונים drnbho ומבלי לבחון את המסמכים, סיכוייך לקבל דרכון גרמני נראים טובים, אם נולדת לאחר אפריל 1953. תוכל לפנות אלינו במייל פרטי fsh לקבל שאלון לטובת בדיקת סיכוייך www.henadvoc.com

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.