אני נכדה לשני אזרחי גרמניה - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • נאוה

  נשלח ע"ינאוה 11:28, 7 בדצמבר 2014

  שלום לשני הורי אימי היו דרכונים גרמניים. הם עלו בשנות השלושים לארץ, ונפטרו מאז. יש ביידי את הדרכונים ותעודות הלידה. לאימי אין דרכון או אזרחות גרמנית. מה סיכויי לקבל אזרחות גרמנית?

  השב
 • 14:12, 11 בדצמבר 2014

  על פניו נראה שהסיכויים טובים, אלא אם נולדת לפני 1974. תוכלי לפנות אלינו במייל פרטי לקבלת שאלון לבדיקת הסיכויים. הבדיקה היא ללא תמורה.

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.