אזרחות גרמנית - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • מישל

  נשלח ע"ימישל 20:14, 14 בדצמבר 2014

  שלום יובל, שמי מישל ואני רוצה לברר האם אפשר להוציא אזרחות גרמנית אם יש בידיי מידע מועט על אבי והוריו הגרמניים אבי נפטר ולצערי לא היינו בקשר כל חייו, ידוע לי שם הוריו שהיו מגרמניה אין לי תאריכי לידה שלהם,שלו יש ואנני מודעת גם אם אבי בעצמו היה בעל אזרחות גרמנית למרות שליבי ותחושותיי אומרות לי שכן, האם יש דרך לברר אם הייתה להם אזרחות?אפילו שמם של הוריו מעיד על זה, תודה מראש על תשובתך מישל

  השב
 • 13:11, 15 בדצמבר 2014

  מניסיון של מעל 2000 דרכונים לערך, בהם טיפלנו, בדרך כלל במשפחה הרחבה יש מסמכים, המלמדים על הורי אביך. במקרים בהם אין מסמכים, יש לערוך חיפוש בגרמניה, דבר הכרוך בתשלום.

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.