מסמכים - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • אדם

  נשלח ע"יאדם 22:51, 5 בינואר 2015

  יש לי מגוון מסמכים לגביי סבא רבא שלי (קודם נגיש בקשת אזרחות לסבתי ואחר כך לאמי ואז לי) יש לי מסמכים המתעדים קבלת קצבת זקנה ממוסד הנקרא בתרגום חופשי מגרמנית ״ביטוח הפנסיונים הסטטורי״ מסמך המתעד את הרשמתו ״במרשם האזרחים היהודים באאוריך״ אאוריך נמצאת בשטחה של גרמניה תעודת לידה המתעדת את לידתו בעיירה גיסטרו אשר נמצאת בשטחה של גרמניה תעודת נישואין פולנית דרכון זמני/סרטיפיקט עלייה פולני לארץ מפולין סבא שלי עזב את גרמניה ב-02.1933 האם לפי נתונים אלו יש לי את המסמכים הדרושים להוכייח את אזרחותו הגרמנית?

  השב
 • 11:42, 6 בינואר 2015

  התשובה לשאלתך היא: כן.

  תגובה
 • 15:55, 6 בינואר 2015

  אבל הדרכון הפולני שהוא ככל הנראה סרטיפיקט או דרכון זמני לא מפריע לקבלת האזרחות?

  תגובה
 • 16:14, 6 בינואר 2015

  קלושים סיכוייך לקבל דרכון גרמני בהתאם לנסיבות ולמסמכים שתיארת לי.

  תגובה
 • 16:17, 6 בינואר 2015

  מקודם אמרת לי שיש לי סיכוי ועכשיו לא?

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.