דרכון גרמני לילדים - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • א

  נשלח ע"יא 18:54, 22 בינואר 2015

  שלום, ברשותי דרכון גרמני שקיבלתי כיוון שהורי אזרחי גרמניה. אני ילידת הארץ וכך גם ילדיי. האם ילדי זכאים לדרכון גרמני? בברכה, א

  השב
 • 14:05, 25 בינואר 2015

  אינני יכול לומר לך, אם גם ילדיך זכאים לדרכון גרמני, כי חסרים לי נתונים. העובדה שלך יש דרכון גרמני אינה מלמדת בהכרח שגם הילדים זכאים. בהרבה מקרים, דווקא בגלל שלאם יש אזרחות גרמנית, לא יקבלו ילדיה ושאר צאצאיה. פני אלינו במייל פרטי ותקבלי שאלון קצר שנועד לבחון את הסיכויים www.henadvoc.com

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.