אזרחות לילדיי - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • שטילר רועי

  נשלח ע"ישטילר רועי 19:01, 1 בפברואר 2015

  יש לי אזרחות גרמנית. מה אני צריך לעשות כדי שילדיי גם יזכו לאזרחות גרמנית? אודה לכם אם התשובה תיהיה במייל: RCCCX1@GMAIL.COM ולא בפורום. תודה מראש שטילר רועי

  השב
 • 10:13, 23 בפברואר 2015

  רועי שלום,
  פנה אלינו טלפונית 9929990 04. תישאל מספר שאלות ואם אהיה נוכח לדעת שטובים סיכויי ילדיך, תקבל ממני מייל, ממנו יעלו כל המסמכים הדרושים כדי שגם ילדיך יוכלו לקבל דרכון גרמני. פרטינו www.henadvoc.com

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.