סיכוי התאזרחות לבן אזרחית גרמניה שנולד ב-1953 - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • גל

  נשלח ע"יגל 15:30, 22 בפברואר 2015

  שלום רב, סבתי אזרחית גרמניה, ילדה את אבי בשנת 1953 בברזיל אך לא רשמה אותו בשגרירות גרמניה. כשעלו לארץ סבתי נאלצה לוותר על האזרחות הגרמנית בגלל טעות שבוצעה במשרד הפנים. האם אבי יכול להתאזרח ללא ויתור על אזרחות ישראלית? האם אני יכול להתאזרח ללא יותר על אזרחות ישראלית? האם אוכל לעשות זאת ללא התאזרחות של אבי? תודה, גל

  השב
 • 10:17, 23 בפברואר 2015

  לאבא שלך סיכוי סביר לקבל אזרחות גרמנית ללא ויתור על הישראלית, אם הוא נולד לאחר אפריל 1953. סיכוייך לקבל דרכון גרמני נמוכים. לפרטים נוספים www.henadvoc.com

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.