לסבתא דרכון גרמני, האם גם אני זכאי? - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • טל

  נשלח ע"יטל 16:03, 22 במרץ 2015

  היי, סבא וסבתא רבה נולדו בגרמניה ועל סמך כך סבתי, ילידת הארץ, בעלת אזרחות גרמנית. לילדיה ובינהם אבא שלי לא הוציאה מעולם אזרחות גרמנית. האם אני זכאי לדרכון גרמני? ומה הסיכויים?

  השב
 • 13:46, 23 במרץ 2015

  שלום, חסרים לי הרבה פרטים. אני מציע שתשלח אלינו מייל באופן פרטי. יישלח אליך שאלון שנועד לבדוק את הסיכויים. הבדיקה היא ללא תמורה. לפרטים נוספים ראה www.henadvoc.com

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.