פרוצדורה לקבלת דרכון למי שויתר - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • רם

  נשלח ע"ירם 05:42, 28 באפריל 2015

  שלום מה הפרוצדורה אם קיימת בכלל להשבת דרכון גרמני למי שויתר על הדרכון שהיה בידיו . תודה האמור לגבי יהודי .שאזרחותו השובה לו לאחר מלחמת העולם השניה

  השב
 • 05:45, 28 באפריל 2015

  "אבל: אני מציע להגיש בקשה לקבלה מחדש של האזרחות הגרמנית. בהליך זה יש לרשויות בגרמניה שיקול דעת אם להיעתר לבקשה. אם הבקשה תשכנע את הגרמניים, יש סיכוי טוב שגם ילדיך יקבלו."
  ראיתי את שהגבת מה הסיכוי ובמה זה תלוי שהאזרחות תאושר בחזרה

  תגובה
 • 09:32, 29 באפריל 2015

  חסרים המון פרטים. עליי לדעת את נסיבות הביטול והמועד. פנה אלינו במייל פרטי ותקבל שאלון לבדיקת סיכויי ההליך. לפרטים נוספים www.henadvoc.com

  תגובה
 • 15:44, 29 באפריל 2015

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.