איתור והוכחת אזרחות גרמנית - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • אריק

  נשלח ע"יאריק 06:31, 30 במאי 2015

  שלום, אמי נולדה בגרמניה לפני 67 שנים. אך אין לה את תעודת הלידה. האם ניתן לאתר במרשם האוכלוסין דאז, הוכחה כי אכן נולדה בגרמניה לצורך הגשת בקשת אזרחות גרמנית עבורה ועבורנו- ילדיה? תודה.

  השב
 • 09:12, 1 ביוני 2015

  מקום הלידה אינו רלוונטי, כך שגם אם תאותר תעודת הלידה' אין זה אומר שילדיה ונכדיה של אמך יקבלו דרכון גרמני. לפרטים נוספים www.henadvoc.com

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.