קבלת אזרחות - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • רוני

  נשלח ע"ירוני 21:51, 29 ביוני 2015

  שלום, אני בת לאב גרמני ולי יש דרכון גרמני שפג תוקפו לפני הרבה שנים. אבי נפטר וברצוני לדעת אילו מסמכים אצטרך להשיג מגרמניה בשביל שילדיי יקבלו אזרחות. אני יודעת גרמנית, האם יש לי כתובת פנות אליה ולבקש מסמכים? האם העובדה שלי יש דרכון שפג תוקפו משנה? תודה, רוני

  השב
 • 08:07, 30 ביוני 2015

  שלום, תוכלי לפנות אלינו בטלפון או במייל פרטי. תקבלי מאיתנו את רשימת כל המסמכים הדרושים, כדי שגרמניה תעניק לילדיך דרכון גרמני. לפרטים נוספים לפרטים נוספים www.henadvoc.com

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.