זכאות לאזרחות. - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • אורנה

  נשלח ע"יאורנה 12:06, 18 ביולי 2015

  סבי וסבתי נולדו בגרמניה ..והתחתנו שם נישואים ברבנות אבל לא נרשמו בשום מקום נוסף. הגרמנים טוענים שמאחר ולא נרשמו אין הוכחה שנישאו. האם יש דרך לשכנע אותם ? האם תעודת נישואין מהרבנות אינה מספיקה ?

  השב
 • 11:55, 19 ביולי 2015

  מתוך מעל 2,000 בקשות שטיפלנו בהצלחה לקבלת דרכון גרמני, היו מקרים, בהן לא היה ניתן לאתר את תעודות הנישואין ובכל זאת, הצלחנו לשכנע את גרמניה. לפרטים נוספים www.henadvoc.com

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.