זכאות לאזרחות גרמנית - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • אורן

  נשלח ע"יאורן 15:37, 15 באוקטובר 2015

  אמו של אבי הייתה בעלת אזרחות גרמנית, היא עלתה לארץ בשנות השלושים ואבי נולד כאן בשנות הארבעים. היא הייתה אם חד הורית. האם אני זכאי לאזרחות גרמנית? האם הדבר תקף גם לגבי ילדי? בנוסף, האם אתם עוזרים באיתור מסמכים (בתשלום כמובן)? האם יש חברות שעוסקות בכך?

  השב
 • 12:29, 19 באוקטובר 2015

  הואיל ובנסיבות העניין אני סבור כי קלושים סיכוייך וסיכויי ילדיך לקבל דרכון גרמני, לא נוכל לטפל בתיק. לפרטים נוספים www.henadvoc.com

  תגובה
 • 14:04, 20 באוקטובר 2015

  למה? לפי מה שהבנתי אנחנו עומדים בקריטריונים: "ילד שנולד מחוץ לנישואין עד ליום 01.07.1993, יקבל אזרחות / דרכון גרמני, אם ביום לידתו החזיקה אימו באזרחות שכזו."
  אבי נולד מחוץ לנישואין ב-1940 לאם בעלת אזרחות גרמנית. למה הסיכויים קלושים?

  תגובה
 • 16:12, 20 באוקטובר 2015

  לא אוכל כמובן לתת לך בפורום זה הרצאה לגבי הזכאות.

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.