סבא רבא "חורג" גרמני - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • יוני

  נשלח ע"ייוני 08:51, 26 בינואר 2016

  הסבא רבא החורג שלי הוא גרמני ויש לנו את המסמכים . סבתא שלי נולדה לאם חד הורית (לא היתה נשואה) , ולאחר לידתה , אמה (סבתא-רבא) התחתנה עם הסבא - רבא הגרמני שלי , שבעצם גידל אותה כאב. האם על סמך זה אפשר להוציא אזרחות ? הוא יליד 1889

  השב
 • מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

  Dr. Yuval Hen,מנהל הפורום

  13:15, 28 בינואר 2016

  עלי יהיה לראות ולבחון את המסמכים כדי להעריך את סיכוייכם. ניתן לפנות אלינו במייל ולקבל שאלון. לפרטים נוספים www.henadvoc.com

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.