זכאות לאזרחות גרמנית - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • ד"ר אודיה כהן רז

  נשלח ע"יד"ר אודיה כהן רז 16:39, 27 בינואר 2016

  שלום רב, אמי נולדה ברסלאו פולין שהייתה בשנת הלידה שלה 4.12.1927 WOTZWAF חלק מגרמניה לפי מיטב הבנתי הייתה לה אזרחות גרמנית אך אין לי תעודת לידה שלה או כל מסמך אחר. האם אני זכאית לאזרחות גרמנית ואם כן מה המסמכים שעלי לשחזר ואיך? בתודה אודיה

  השב
 • מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

  Dr. Yuval Hen,מנהל הפורום

  13:18, 28 בינואר 2016

  אם נולדת אחרי אפריל 1953, יהיה לך ולילדיך סיכוי לקבל דרכון גרמני, ובלבד ואימך היתה גרמניה ביום לידתה, כלומר נולדה לאב המחזיק באזרחות גרמנית. פרטים נוספים www.henadvoc.com

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.