דילוג על דור ומסמכים לגבי סבא וסבתא בלבד - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • גיא יזרעאלי

  נשלח ע"יגיא יזרעאלי 17:31, 22 בפברואר 2016

  שלום, אבי יליד הארץ (1959), סבי יליד גרמניה (1923) ועלה לארץ עם הוריו (ילידי פולין) ב-1924. סבתי ילידת פולין. אבי לא יכול להחזיק באזרחות זרה. המסמכים (הגרמנים) שיש לי הם תעודת הלידה של סבא שלי ותעודה שנראית כמו תעודת יושר (גוגל עזר לי) של אביו של סבא שלי. כמובן שיש לי גם תעודת נישואין של סבי וסבתי (שהתחתנו בארץ) ומסמך-אישור עליה לארץ ("סרטיפיקט") שאני מאמין שהוא לא רלוונטי במיוחד... שני הוריו של סבא שלי נולדו בפולין (סבא שלי נולד בגרמניה). בגלל שאבא שלי לא יכול להחזיק באזרחות זרה, אני רוצה להגיש את הבקשה לאזרחות בעצמי. השאלה היא, האם זה אפשרי? איזה מסמכים צריך בשביל כל התהליך..?

  השב
 • 19:31, 23 בפברואר 2016

  בנוסף
  שירתתי בקבע 8 חודשים בתור קצין.

  תגובה
 • מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

  Dr. Yuval Hen,מנהל הפורום

  17:25, 28 בפברואר 2016

  אני מציע שתפנה אלינו במייל פרטי ותקבל שאלון לבדיקת סיכוייך. ללא שראיתי מסמכים, אינני יכול להעריך את סיכוייך. לפרטים נוספים www.henadvoc.com

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.